Upgrade naar de nieuwe Edge-browser of gebruik Chrome, Firefox of Safari om door te gaan. De ADI Global Distribution-site zal na 12 maart 2021 Internet Explorer niet meer ondersteunen. close button

Bosch VG4-SFPSCKT Fiber Optic Ethernet Media Converter Kit

Merken: Bosch
Artikelnr #:VG4-SFPSCKT Model #: VG4-SFPSCKT  Naam: Bosch VG4-SFPSCKT Fiber Optic Ethernet Media Converter Kit
  • Load capacity up to 25 lb (11.3 kg)
  • Designed to be used with VG4 or VG5 Series AutoDome System
  • Sports a white finish

Interfaces/Poorten

Aantal netwerkpoorten (RJ45)
1
Netwerk (RJ-45)
Ja
Totaal aantal poorten
1

Media & Performance

Maximale Ondersteunde Afstand
12.43 Mile
Maximum Distance Supported (mm)
20000000
Netwerktechnologie
10/100/1000Base-TX, 10/100Base-X

Network & Communication

Ethernet technologie
Snel internet

Physical Characteristics

Vormgeving
Monteerbaar op oppervlak, Muurbevestiging mogelijk

Uiterlijke kenmerken

Breedte
2,8"
Depth (mm)
74
Diepte
2.9"
Height (mm)
38
Hoogte
1.5"
Width (mm)
102

Vergelijkbare producten

AXIS T8604 T864 Series 4-Port Media Converter Switch with 2 RJ45 Ports

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications

AXIS C8110 Network Audio Bridge with PoE

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications

Veracity VHW-HWPS-B HIGHWIRE Powerstar Ethernet & PoE Over Coax Converter, Base Unit

Categorie: Media Omzetters   Merken: Veracity

Veracity VHW-HW HIGHWIRE High-Speed Ethernet Over Coax Video Cable Module

Categorie: Media Omzetters   Merken: Veracity

ComNet CNFE2mc-M Fast Ethernet Media Converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

D-Link DMC-300SC 10/100BASE-TX to 100BASE-FX (SC) 2 km Multi-Mode Media Converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: D-Link

D-Link DMC-700SC 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: D-Link

ComNet FDX60M2 RS232/422/485 2W and 4W Bi-directional Universal Data Transceiver, mm, 2 fiber

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

Honeywell HLR1001IP Over Coax Converter (Transmitter + Receiver)

Categorie: Media Omzetters   Merken: Honeywell Commercial Security

Veracity VHW-HWPS-C HIGHWIRE Powerstar Ethernet & PoE Over Coax Converter, Camera Unit

Categorie: Media Omzetters   Merken: Veracity

NVT NV-ECLK-PLS EC-Link +: Long Reach

Categorie: Media Omzetters   Merken: NVT Phybridge

NVT Phybridge NV-214A-M Single Channel Passive Video Transceiver

Categorie: Media Omzetters   Merken: NVT Phybridge

ComNet FDX60S1B RS232/422/485 2W and 4W Bi-directional Universal Data Transceiver, sm, 1 fiber

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CNFE2mc Electrical To Optical Media Converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

Media Convert Optical Fibre Interface

Categorie: Media Omzetters   Merken: Dahua Technology

Telemetry IP Misc I/O Module Adam6060

Categorie: Media Omzetters   Merken: Foxstream

ComNet CLEK11EOC Point-to-Point Mini Ethernet-over-Coax Extender

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

AXIS T8646 T864 serie, PoE+ over Coax blade kit

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications

AXIS T8646 T864 Series 6-Channel PoE+ Over Coax Blade

Categorie: Video Encoders   Merken: AXIS Communications

AXIS T8642 T864 Series PoE+ over Coax Device, Single Device Unit

Categorie: PoE Uitbreidingen   Merken: AXIS Communications

AXIS T8641 T864 Series PoE+ over Coax Base, Single Base Unit

Categorie: PoE Uitbreidingen   Merken: AXIS Communications

AXIS T8607 Media Converter Switch, 24VDC, Shelf or DIN-Rail Mount

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications

AXIS T8606 4-Port Media Converter Switch, Ethernet to Optical Fiber, 24VDC, 10/100Mbps

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications

Special Network 14 Slot 4u Card Cagerack

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

Media Convert Ultra Miniature Pcb

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet 10-100 Mbps ethernet elektrisch naar optische media converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

Media Converters Ethernet Repeater With

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet Industrially Hardened 100mbps Media Converter With 48v Poe, Mini, SFP Required

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet Comfit 10/100/1000mbps Ethernet Media Converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet Mini 10/100/1000 Mbps Ethernet Media Converter With 100 Fx And 1000 Fx Support

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

Comnet FDC80RM1 T/Mission Fibre 8 Ch Supervised Rx

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet Rs232/Rs422/Rs485 Data Transceiver

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
close button