Upgrade naar de nieuwe Edge-browser of gebruik Chrome, Firefox of Safari om door te gaan. De ADI Global Distribution-site zal na 12 maart 2021 Internet Explorer niet meer ondersteunen. close button

TRENDnet TEW-740APBO 10 dBi Draadloze N300 Outdoor PoE Voorgeconfigureerde Point-to-Point Bridge Kit

Merken: TRENDnet
Artikelnr #:TEW-740APBO Model #: TEW-740APBO  Naam: TRENDnet TEW-740APBO 10 dBi Wireless N300 Outdoor PoE Preconfigured Point-to-Point Bridge Kit
  • Wireless N300 building-to-building networking (2.4 GHz)
  • Supports Access Point (AP), Wireless Distribution System (WDS), Repeater, and Wireless Client modes
  • IP67 rated aluminum housing

Physical Characteristics

Vormgeving
Plafondsteun, Wandmontage

Tuner

Frequency Band (Hz)
2400000000
Frequentieband
2,40 GHz

Uiterlijke kenmerken

Breedte
254 mm
Depth (mm)
533.4
Diepte
533,4 mm
Gewicht (bij benadering)
3.19 kg
Height (mm)
76.2
Hoogte
76,2 mm
Width (mm)
254

Overige

Land van herkomst
Taiwan
TAA Compliant
Ja

Vergelijkbare producten

Paxton10 010-687 Ddraadloze connector

Categorie: Controller Accessoires   Merken: Paxton Access
Paxton 010-687 Paxton10 Wireless Connector

ComNet NWK2-IEEE 802.11n 95-Mbit-s-Wireless-Bridge

Categorie: Draadloze Toegangspunten   Merken: ComNet Communications
Image of NWK2

Wi-Fi Dongle Kits For 60 Series IP Camera

Categorie: Draadloze Toegangspunten   Merken: Honeywell Commercial Security
Image of HA60WIF

ComNet NW2 W-Less H-Ware Netwave Ethernet Unit

Categorie: Draadloze Toegangspunten   Merken: ComNet Communications
Image of NW2

ComNet NW2-M Special Video Netwave Mini Size, 1 Fiber Fxa2c1s1b B Zijde Singlemode 1310 - 1550nm

Categorie: Draadloze Toegangspunten   Merken: ComNet Communications
ComNet NW2/M Special Video Netwave Mini Size, 1 Fiber Fxa2c1s1b B Zijde Singlemode 1310 / 1550nm

TRENDnet TEW-740APBO2K 10 dBi Draadloze N300 Outdoor PoE Voorgeconfigureerde Point-to-Point Bridge Kit, 2-Pack

Categorie: Draadloze Toegangspunten   Merken: TRENDnet
Image of TEW-740APBO2K

Netgear WAC510 Cloud Managed WiFi (1 year free) AC1300 Dual Band PoE Insight Managed Smart Cloud Wireless Access Point

Categorie: Draadloze Toegangspunten   Merken: Netgear
Netgear WAC510 Cloud Managed WiFi (1 year free) AC1300 Dual Band PoE Insight Managed Smart Cloud Wireless Access Point
close button