Upgrade naar de nieuwe Edge-browser of gebruik Chrome, Firefox of Safari om door te gaan. De ADI Global Distribution-site zal na 12 maart 2021 Internet Explorer niet meer ondersteunen. close button

NVT NV-GLC-LH-SMD GLC-LH-SMD GBIC

Merken: NVT Phybridge
Artikelnr #:NV-GLC-LH-SMD Model #: NV-GLC-LH-SMD  Naam: NVT NV-GLC-LH-SMD GBIC 1000Base-LX/LH SFP Dual LC Transceiver Module
  • Optical fibre cable compatible - Spans afar and provides speedy data transmission rates between servers and network components
  • For transmitting data at gigabit speed over hundreds of miles with little integrity loss, single-mode fibre optic is an ideal solution
  • With 1000Base-LX/LH technology, enjoy up to 1000Mbps data transfer rate over optical fibre cable

Overige

Compatibiliteit
  • MSA Compliant
NVT Phybridge Chariot Managed Switches
  • Cleer
  • PoLRE
  • Flex
Milieucertificering
WEEE
Milieuvriendelijk
Ja

Vergelijkbare producten

Connectix EZ-C6-UTP Cat6 UTP RJ45 Easy Plugs, 100-Pack

Categorie: Netwerk Kabel Connectoren   Merken: Connectix Cabling Systems

AXIS 5503-431 Network Cable Coupler IP66, for Outdoor Pre-Terminated Outdoor Cables

Categorie: Netwerk Kabel Connectoren   Merken: AXIS Communications

AXIS RJ45 Connector Push Pull Plug for PTZX Cameras, IP66 Rated

Categorie: Netwerk Kabel Connectoren   Merken: AXIS Communications

W Box WBXC6EBK050MPE CAT6e External Cable, 23/4 Solid, UTP, PE, 60m Reel, Black

Categorie: Netwerk Kabel Connectoren   Merken: W Box Technologies

W Box WBXCATSBP10 RJ45 CAT5/6e Strain Boots, 10-Pack

Categorie: Netwerk Kabel Connectoren   Merken: W Box Technologies

W Box WBXCATBTESTER RJ45 Basic Tester

Categorie: Netwerk Kabel Connectoren   Merken: W Box Technologies

W Box WBXC6ERJ45P100 RJ45 Crimp Connector, 100-Pack

Categorie: Netwerk Kabel Connectoren   Merken: W Box Technologies

Connectix 006-003-010-10 CAT6 UTP RJ45 Through Coupler

Categorie: Netwerk Kabel Connectoren   Merken: Connectix Cabling Systems

Connectix 006-003-010-00 UTP RJ45 Through Coupler

Categorie: Netwerk Kabel Connectoren   Merken: Connectix Cabling Systems

W Box WBXC5ERJ45P100 CAT5e RJ45 Connectors, 100-Pack

Categorie: Netwerk Kabel Connectoren   Merken: W Box Technologies

W Box WBXCATSBP100 RJ45 CAT5/6e Strain Boots, 100-Pack

Categorie: Netwerk Kabel Connectoren   Merken: W Box Technologies

AXIS Shielded RJ12 Connectors, 10-Pack

Categorie: Netwerk Kabel Connectoren   Merken: AXIS Communications

W Box WBXCBLI Back Box Lid, Seal & Screws

Categorie: Netwerk Kabel Connectoren   Merken: W Box Technologies

Connectix 008-010-010-10 CAT6a FTP Compact Tool-less Keystone Module

Categorie: Netwerk Kabel Connectoren   Merken: Connectix Cabling Systems

AXIS 5503-771 Network Cable Coupler Indoor for Extension of Pre-Terminated Cables, Female-Female RJ42

Categorie: Netwerk Kabel Connectoren   Merken: AXIS Communications

Connectix 006-004-001-10 Cat6a FTP RJ45 Plug for Solid Cable

Categorie: Netwerk Kabel Connectoren   Merken: Connectix Cabling Systems

AXIS RJ45 Field Connector, 10-Pack

Categorie: Netwerk Kabel Connectoren   Merken: AXIS Communications

Connectix 009-010-010-00 24-Way FTP Keystone Patch Panel

Categorie: Netwerk Kabel Connectoren   Merken: Connectix Cabling Systems

Connectix 006-003-001-10 CAT5e UTP RJ45 Plug, 100-Pack

Categorie: Netwerk Kabel Connectoren   Merken: Connectix Cabling Systems

Connectix 006-003-001-37 CAT6 UTP RJ45 Plug

Categorie: Netwerk Kabel Connectoren   Merken: Connectix Cabling Systems

Connectix 009-001-009-09 24-Port CAT5e UTP Elite Patch Panel

Categorie: Netwerk Kabel Connectoren   Merken: Connectix Cabling Systems

Connectix EZ-C6-FTP Cat6 FTP RJ45 Easy Plugs, 100-Pack

Categorie: Netwerk Kabel Connectoren   Merken: Connectix Cabling Systems

NVT NV-GLC-EX-SMD GBIC Transceiver Module 1000Base-EX Dual LC

Categorie: Netwerk Kabel Connectoren   Merken: NVT Phybridge

NVT NV-PL-25PRFF Telco Gender Change

Categorie: Netwerk Kabel Connectoren   Merken: NVT Phybridge
close button