Upgrade naar de nieuwe Edge-browser of gebruik Chrome, Firefox of Safari om door te gaan. De ADI Global Distribution-site zal na 12 maart 2021 Internet Explorer niet meer ondersteunen. close button

ComNet FDC80TM1 T-Mission Fibre 8-kanaals Contact Tx mm

Merken: ComNet Communications
Artikelnr #:FDC80TM1 Model #: FDC80TM1  Naam: ComNet FDC80TM1 T/Mission Fibre 8ch Contact Tx Mm
  • Microprocessor-based logic and latching relays in receiver unit eliminate random contact closure status in the event of loss of link or loss of prime operating power
  • ComFit standard form factor is interchangeable between stand-alone or rack mount use.
  • Standard ComFit models are hot-swappable.

Vergelijkbare producten

AXIS T8604 T864 Series 4-Port Media Converter Switch with 2 RJ45 Ports

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications

AXIS C8110 Network Audio Bridge with PoE

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications

ComNet CNFE2mc-M Fast Ethernet Media Converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

Veracity VHW-HW HIGHWIRE High-Speed Ethernet Over Coax Video Cable Module

Categorie: Media Omzetters   Merken: Veracity

Veracity VHW-HWPS-B HIGHWIRE Powerstar Ethernet & PoE Over Coax Converter, Base Unit

Categorie: Media Omzetters   Merken: Veracity

ComNet FDX60M2 RS232-422-485 2W en 4W bidirectionele universele datatransceiver, mm, 2 vezels

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

D-Link DMC-300SC 10/100BASE-TX to 100BASE-FX (SC) 2 km Multi-Mode Media Converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: D-Link

D-Link DMC-700SC 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: D-Link

Honeywell HLR1001IP Over Coax Converter (Transmitter + Receiver)

Categorie: Media Omzetters   Merken: Honeywell Commercial Security

Veracity VHW-HWPS-C HIGHWIRE Powerstar Ethernet & PoE Over Coax Converter, Camera Unit

Categorie: Media Omzetters   Merken: Veracity

NVT NV-ECLK-PLS EC-Link +: Long Reach

Categorie: Media Omzetters   Merken: NVT Phybridge

Media Convert Optical Fibre Interface

Categorie: Media Omzetters   Merken: Dahua Technology

AXIS T8606 4-poorts mediaconvertor, ethernet naar glasvezel, 24VDC, 10-100Mbps

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications

Telemetry IP Misc I/O Module Adam6060

Categorie: Media Omzetters   Merken: Foxstream

ComNet CLEK11EOC Point-to-Point Mini Ethernet-over-Coax Extender

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDX60M1BM Small Size RS232/422/485 2W and 4W Bi-directional Universal Data Transceiver, mm, 1 fiber

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet Rs232/Rs422/Rs485 Data Transceiver

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet Industrially Hardened 100mbps Media Converter With 48v Poe, Mini, SFP Required

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

AXIS T8646 T864 serie, PoE+ over Coax blade kit

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications

AXIS T8646 T864 serie, 6-kanaals PoE+ over Coax-blade

Categorie: Video Encoders   Merken: AXIS Communications

AXIS T8642 T864 serie, PoE+ over Coax-apparaat, eenheid voor één apparaat

Categorie: PoE Uitbreidingen   Merken: AXIS Communications

AXIS T8641 T864 serie, PoE+ over Coax-basis, enkele basiseenheid

Categorie: PoE Uitbreidingen   Merken: AXIS Communications

AXIS T8607 Media Converter Switch, 24VDC, Shelf or DIN-Rail Mount

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications

ComNet CNFE2MC Media Converter 100mbps 1fsp+1RJ45, 100mbps 1fsp+1RJ45

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

Media Convert Ultra Miniature Pcb

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet 10-100 Mbps ethernet elektrisch naar optische media converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

Media Converters Ethernet Repeater With

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet Comfit 10/100/1000mbps Ethernet Media Converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet Mini 10/100/1000 Mbps Ethernet Media Converter With 100 Fx And 1000 Fx Support

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

Comnet FDC80RM1 T/Mission Fibre 8 Ch Supervised Rx

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDX60M2-M RS232-RS422-RS485 Data Transceiver, Multimode, 16 dB in 62,5-micron Kern, 4 km Max. Bereik

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDX60S1B RS232-422-485 2W en 4W bidirectionele universele datatransceiver, sm, 1 vezel

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
close button